Ieteikumi un īpatnības

Koka virsmu tīrīšanas laikā, izvairieties no sausas un intensīvas beršanas.

• Lai pasargātu no bojājumiem durvju vai logu stikla blīvējumu, netīriet to ar asiem priekšmetiem.

• Jebkāda koka produkcijai, kurai ir tumšs aizsargslāņa pārklājums gada siltajā periodā saules ietekmē ir iespējama augsta virsmas temperatūra, kas var izraisīt sveķu izdalīšanos cauri krāsai. Tas nav uzskatāms par defektu.

• Virsmai ar nosedzošu krāsu ekspluatācijas sākuma periodā ir iespējams paaugstināts nodilums, kam par iemeslu ir augstā pigmentācijas pakāpe, kas īpaši raksturīga krāsām ar intensīvu toni.

• Koka virsmas bojājumu vai krāsas atjaunināšanas gadījumā krāsojot, izvairieties no krāsas uzklāšanas uz blīvgumijām, pretējā gadījumā tās zaudēs savu elastību.

• Logu ilgmūžību palīdzēs nodrošināt svaigs gaiss telpās. Virtuvē, vannas istabā un citās telpās pēc daudzu personu uzturēšanās rodas paaugstināts gaisa mitrums, kas var izraisīt logu svīšanu vai pat kondensāta notecēšanu uz iekšējām loga daļām brīva ūdens veidā, tādējādi bojājot koku. Tāpēc ir būtiski telpas regulāri vēdināt. Efektīvāka un enerģiju taupošāka ir intensīva vēdināšana, plaši atverot logus uz 5-10 minūtēm un atkārtojot to vairākas reizes dienā. Sausais, ar skābekli bagātais āra gaiss sasilst ātrāk, un telpā īsā laikā atjaunojas patīkams klimats.

Svarīgi atcerēties! Ja Jūs uzticat veikt pasūtījumu trešajai personai, tad obligāti pārliecinieties, ka tā ir norādījusi visu nepieciešamo informāciju par jūsu vēlmēm un niansēm (skat. Sadaļu Kā veikt pasūtījumu).